Polecamy Serwis RAD-KOM. Dla nas przygotowali świetną ofertę na modernizację serwera oraz monitoringu. Obsługują nas od 2014 roku.

AGAIN producent flaków i wyrobów garmażeryjnych

Z obsługi Firmy RAD-KOM korzystam od 2013 roku. Jestem bardzo zadowolona z opieki informatycznej. Polecam Mirka Cybula.

Usługi Pielegniarskie Bemi 

Szybkość, dobra cena oraz profesjonalizm cechuje Serwis RAD-KOM. Polecamy usługi kompleksowej obsługi. 

Biuro rachunkowo księgowe TDG

Firma RAD-KOM pomagała nam od samego powstania. Wyposażyła i wdrożyla zgodnie z naszymi założeniami kompletny system informatyczny wraz z programem sprzedażowo-magazynowym oraz kasami fiskalnymi i księgowością. Rekonedujemy tę firmę jako profesjonalny serwis.

Rolmot Baczyna

Serwis RAD-KOM sprawnie i szybko przeniósł nasze środowisko pracy w prywatna chmure. Teraz bez problemu łączymy się z systemem z dowolnego miejsca. Polecamy usługi tego serwisu.

Składy drewna - Elgeron

Firma RAD-KOM profesjonalnie wypełnia swoje zobowiązania. Wdrożyła nam cały system wraz ze zdalnym dostępem do stanowisk. W końcu mogliśmy zająć się pracą.

Gowbet - producent ogrodzeń

Korzystamy ze stałego abonamentu w firmie RAD-KOM. Szybkość i skutecznośc działania a także kompleksowość rozwiązań za rozsądną cene. Nie wyobrażamy sobie pracy bez pomocy ze strony tych informatyków. Polecamy.

Biuro Rachunkowe Audytor

Polecamy firme RAD-KOM. Fachowośc oraz szybkośc działania przekonały nas do porzucenia dotychczasowej firmy, ktora nas obsługiwała.Teraz całośc opieki informatycznej należy do RAD-KOMU.

Alkohole i kawy świata Maliński

 

 

Serwis komputerowy opiekuje się naszym sprzętem oraz drukarkami. Stworzył i wdrożył też dla nas kilka aplikacji znacznie poprawiających komfort naszej pracy. Polecamy ten serwis.

Zbych-Trans

 

Firma RAD-KOM wykonała dla nas monitoring i nagłośnienie lokalu w centrum miasta. Cały czas opiekuje się tez naszymi komputerami. Współpraca i profesjonalizm stanowi o wartości firmy. Serdecznie polecamy.

Restauracja Sofra

 

Z serwisem zaczęliśmy współpracę po awarii naszego serwera. Usterka szybko została usunięta. Teraz korzystamy ze stałego abonamentu. Polecamy RAD-KOM.                                         

 BBSerwis

 

Nasze biuro zostało kompletnie wyposażone i przygotowane przez Firmę RAD-KOM. Od komputerów poprzez drukarki aż po stronę i adresy mailowe firma ta zaprezentowała najlepszą ofertę. Polecamy takie usługi innym.

 Avanti Medic S.C.

Szybko i sprawnie pomogli mi i mojej firmie we wszystkich sprawach z zakresu komputerowego. Mogę pochwalić firmę RAD-KOM za ich profesjonalizm i szybkość realizacji. Teraz korzystam ze stałego abonamentu i cenie sobie taką usługę.

Stacja kontroli pojazdów Jordan

 

 

Polecamy firme RAD-KOM jako profesjonalnego dostawcę usług IT. Dzięki stałemu abonamentowi mamy zapewniony „świety spokój”.

BiomedLek

 

 

Szybkie i bardzo profesjonalne usługi pomogły naszej firmie zaoszczędzić czas i ograniczyc koszta funcjonwania naszej firmy. Polecamy firmę RAD-KOM jako godnego partnera przy projektach IT.

 Kordis Sp. z o.o.

 

Z firma RAD-KOM zaczęliśmy wspołpracę w 2012 roku. Nieoceniona okazała się pomoc przy zakupie sprzętu oraz wdrożeniu systemu callcenter. Szczerze polecamy firmę innym.

 Ekomedical S.C.

Szybkie i profesjonalne przygotowanie biura, pomoc w doborze sprzętu, oprogramowania oraz bezproblemowe wdrożenie tak można scharakteryzować serwis komputerowy RAD-KOM. Polecamy i zachęcamy do korzystania z ich pomocy.

 Zakład usługowy „PAJMA”

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy RAD-KOM. Śmiało możemy polecić usługi innym firmom. Korzystamy z usług już rok.

 PR Inwestycje Sp. z o.o.

Z firma RAD-KOM rozpoczęliśmy współprace po awarii naszego serwera. Ich szybkość i profesjonalizm zaoszczędził nam wielu problemów. Od tego momentu nieprzerwanie korzystamy z ich usług i polecamy je innym.

Attar Sp. z o.o.

 

Firma RAD-KOM pomogła nam wyposażyć biuro. Teraz dzięki pomocy wykwalifikowanej ekipy działa nam wszystko co potrzeba a zaproponowane rozwiązania znacznie ułatwiają pracę i przynoszą oszczędności. Polecamy ten serwis jako stałego partnera.

 Kancelaria Maciejewski Majka 

 

 

Firma RAD-KOM naprawiła świetlówkę w moim laptopie. Tanio i w ciągu jednego dnia! Polecam serdecznie.

Dorota Lisiecka

 

 

Z firmą RAD-KOM współpracujemy od roku 2011. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, które stoją na najwyższym poziomie. Nieoceniona pomoc we wdrożeniu programu do zarządzania firmą oraz jego obsługą procentują stabilną oraz bezproblemową praca naszego przedsiębiorstwa.

 MPM Fabryka Mebli

 

Firma RAD-KOM jest godna polecenia. Szybko i sprawnie pomagają nam usuwać awarie komputerów oraz dostarczają materiały eksploatacyjne do drukarek. Jesteśmy zadowoleni z usług.

PW Baza

 

 

Z początkiem roku 2011 przeszliśmy pod opiekę serwisu RAD-KOM. Zrezygnowaliśmy z usług poprzedniej firmy. RAD-KOM spełnia nasze oczekiwania w 100%.

 Stiltrans sp. z o.o.

 

Od 4 lat naprawiamy sprzęt w firmie RAD-KOM. Usługi szybkie i profesjonalne. Polecamy.

Szkoła Pływania Hipcio

 

 

Panowie z firmy RAD-KOM zawsze służą nam fachową pomocą zarówno jeśli chodzi o serwis naszego sprzętu jak i też zakup nowego. Gorąco polecamy ten serwis.

Lubuskie Centrum Edukacji

 

Zawsze gdy mamy kłopoty możemy liczyć na pomoc ze strony RAD-KOMu. Cenimy sobie przede wszystkim szybkość działania. Polecamy innym.

Stacja Kontroli Pojazdów na ul. Koniawskiej

 

 

Jesteśmy zadowoleni z budowy systemu monitorującego naszą Hurtownię. Dodatkowo przy pomocy Pana Radosława sprawnie rozszerzyliśmy nasz system sprzedaży o kolejne stanowisko. Polecamy Tę firmę innym.

Hurtownia Słodyczy „Słodki Świat”

 

Z serwisem komputerowym współpracujemy od samego początku. Firma pomagała nam przy wdrażaniu systemu Call Center. Obecnie nadzorują i pomagają nam w codziennym funkcjonowaniu. Załatwiają dosłownie wszystko. Od myszki poprzez specjalistyczne oprogramowanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu i ceny usług.                                     

Ogrody Zdrowia sp. z o.o.

Z usług Rad-Komu korzystamy od początku istnienia firmy. Mimo ponad 50 komputerów, wielu drukarek i skomplikowanej infrastruktury technicznej Rad-Kom bezbłędnie radzi sobie z powierzonymi mu zadaniami. Problemem nie jest też 11 sklepów na terenie całego kraju. Dzięki rozwiązaniom zaproponowanym przez firmę znacznie obniżyliśmy nasze miesięczne koszty utrzymania działu informatycznego, a także co ważne w przypadku dużej firmy jak nasza, całość rozproszonych dotąd zadań w różnych firmach przejęła jedna – Rad-Kom.

Scotfree – producent ubrań

 

 

Z firmą RAD-KOM jesteśmy związani od początku działania w Gorzowie Wlkp. Nieoceniona pomoc Pana Radosława Szachnowskiego stała się podstawą funkcjonowania firmy pod względem informatycznym. Mimo zmiany siedziby wciąż korzystamy z usług firmy zdalnie.

Eujob sp. z o.o.

 

Najbardziej doceniamy kompleksowość formy Rad-Kom, z którą współpracujemy od ponad roku. Wykonuje naprawy bieżące, pomaga w doborze sprzętu, i obsłudze programów, dostarcza nam materiały do drukarek a także wykonała dla nas monitoring.

PLM sp. z.o.o.

 

Monitoring wykonany przez firmę Rad-Kom w pełni zaspokaja nasze potrzeby. Po serii kradzieży jest to nieoceniona pomoc, która już procentuje. Tanio i szybko tak można ocenić w skrócie firmę.

Hurtownia Ogrodnicza ul. Koniawska

 

 

 

Informatyzacja naszego przedsiębiorstwa przebiegła planowo i sprawnie. Rozwiązania przyjęte przy projektowaniu inwestycji oraz jej realizacji świadczą o pełnym profesjonalizmie firmy. Teraz korzystamy z ich usług na co dzień w ramach abonamentu. Polecamy te formę współpracy. Minimum kosztów a do dyspozycji cały zespół fachowców gotowy do działania.

Metalkolor

Współpraca z firmą  RAD-KOM i panem Radosławem Szachnowskim układa się pomyślnie. Natychmiastowo reagują na każdą zgłaszaną potrzebę. Nie mamy nic do zarzucenia jeśli chodzi o profesjonalizm i szybkość.

Biuro rachunkowe Konsulting

 

 

Od kiedy podpisałam umowę z firmą Rad-Kom funkcjonowanie mojego biura stało się prostsze. Już nie boję się o awarie czy utratę danych. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Rad-Komem.

Bożena Borkiewicz Doradca Podatkowy

 

 

 

Jesteśmy małą firma ubezpieczeniową, jednak codzienne problemy informatyczne niejako wymusiły na nas znalezienie kogoś, kto pomoże nam w ich rozwiązywaniu. RAD-KOM zaproponował swoje usługi. Od 6 miesięcy nie wyobrażamy sobie pracy bez pomocy tej firmy.

Ubezpieczenia Wartecki

 

 

Z usług RAD-KOMU korzystamy już ponad rok. Szukaliśmy odpowiedniej firmy, gdyż praca z poprzednim informatykiem nie układała się za dobrze. Jesteśmy w pełni zadowoleni z szybkości i jakości świadczonych usług. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić serwis RAD-KOM.

Biuro Rachunkowe Bożena Machała

 

RAD-KOM jest rzetelną oraz profesjonalną firma, z której usług korzystamy już drugi rok. W ramach niskiego abonamentu udało nam się pozyskać zespół doświadczonych ludzi, którzy są teraz nieodzownym elementem usprawniającym działanie naszej firmy.

Agnieszka Rutkowska Biuro Rachunkowe

 

Z firmą RAD-KOM  współpracujemy już ponad 3 lata. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Firma jest rzetelna, fachowa i zawsze do dyspozycji klienta. W szybkim czasie rozwiązują problemy z komputerem, za co cenimy ich usługi.

JADO Izabela Jaskulska

 

 

Od 3 lat jesteśmy „pod opieką” Serwisu Komputerowego RAD-KOM. Z powierzonych zleceń informatycy wywiązują się sumiennie. Powierzone zadania realizowane są w sposób rzetelny i kompetentny. Polecamy firmę RAD-KOM z uwagi na pełny profesjonalizm i wysoki poziom obsługi.

Izabela Kosińska aplikantka radcowska z Kancelarii Radziejewski Wiśniewski i Partnerzy Sp. p

 

 

Z usług firmy Rad-Kom korzystamy od początku istnienia naszej firmy. Usługi świadczone przez w/w firmę są zawsze na wysokim poziomie-godne polecenia. Każdy zgłoszony przez nas problem zostaje niezwłocznie rozwiązany. Jakość wykonywanych usług jest adekwatna do ceny jaką za nie płacimy.

                                                          DecorSystem

 

 

Do czasu rozpoczęcia współpracy z firmą RAD-KOM, korzystaliśmy z usług wielu informatyków. Bez wahania możemy stwierdzić, iż od ponad trzech lat, odkąd obsługuje nas RAD-KOM, serwis sprzętu komputerowego przebiega szybko, sprawnie i skutecznie, zaś komunikacja z młodym zespołem jest bardzo dobra.

 Teresa Bylewska Biuro Rachunkowe RW i Partnerzy

 

Współpracujemy z firmą RAD-KOM od początku 2010 roku. Mamy bardzo dobry kontakt z młodym, energicznym zespołem pracującym w tej firmie. Polecamy korzystać z ich usług serwisowych. Mamy nadzieję że nasza współpraca będzie się utrzymywała na podobnym, bądź jeszcze lepszym poziomie.

 

Anastazja Andrykovska Finaltech

 

 

Firma RAD-KOM wykonała naprawę mojego laptopa fachowo i szybko. Polecam i sam będę korzystał w przyszłości.

Adam z Kochanowskiego

Komentarze

Teresa Bylewska Biuro Rachunkowe RW i Partnerzy

Do czasu rozpoczęcia współpracy z firmą RAD-KOM, korzystaliśmy z usług wielu informatyków. Bez wahania możemy stwierdzić, iż od ponad trzech lat, odkąd obsługuje nas RAD-KOM, serwis sprzętu komputerowego przebiega szybko, sprawnie i skutecznie, zaś komunikacja z młodym zespołem jest bardzo dobra.

Anastazja Andrykovska Finaltech

Współpracujemy z firmą RAD-KOM od początku 2010 roku. Mamy bardzo dobry kontakt z młodym, energicznym zespołem pracującym w tej firmie. Polecamy korzystać z ich usług serwisowych. Mamy nadzieję że nasza współpraca będzie się utrzymywała na podobnym, bądź jeszcze lepszym poziomie.

Adam z Kochanowskiego

Firma RAD-KOM wykonała naprawę mojego laptopa fachowo i szybko. Polecam i sam będę korzystał w przyszłości.

biuro@rad-kom.pl

ul. Wilhelma Pluty 6/6

66-400 Gorzów Wielkopolski

Infolinia: tel. 790 24 25 26